APC SC450RMI1U
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
APC SC450RMI1U
APC SC450RMI1U
4 985 - 14 495 Sk
T6 Power T6APC0024
T6 Power T6APC0024
660 - 897 Sk
Nájdených 161 záznamov (zobrazujem 1 až 20)
Cena vrátane DPH
APC SC450RMI1U
APC SC450RMI1U
Obchod overený zákazníkmi
1754 recenzií
EKO TONER s.r.o.
APC SC450RMI1U
APC SC450RMI1U
Batéria pre záložné zdroje PS250I, PS450I, SC250RMI1U a SC450RMI1U. Čistá hmotnosť: 2,59 kg, max. výška: 36 mm, šírka: 302 mm, hĺbka: 102 mm. Hmotnosť pri dodaní: 3,00 kg, rozmery: šírka 394 mm, výška 51 mm, hĺbka 211 mm.
Obchod overený zákazníkmi
1961 recenzií
T.S.BOHEMIA a.s.
APC SC450RMI1U
APC SC450RMI1U
Extreme Computers
APC SC450RMI1U
APC SC450RMI1U
738 recenzií
sk.ab-com.cz
APC Smart-UPS SC450RMI1U - APC SC450RMI1U
APC Smart-UPS SC 450 VA 230 V – 1U, montáž do racku/veže APC Smart-UPS SC je ideálny pre malé a stredné podniky na ochranu sieťových zariadení a predajných zariadení pred poruchami napájania a výpadkami. Smart-UPS SC poskytuje ochranu na úrovni siete, výmenu batérií za prevádzky a vstavanú ochranu d...
94 recenzií
BDSHOP
APC SC450RMI1U
APC SC450RMI1U
Náhradní baterie APC RBC18 je určená pro PS250I, PS450I, SC250RMI1U, SC450RMI1U. Parametry: Čistá hmotnost: 2.59 KG Maximální výška: 36.00 mm Maximální šířka: 302.00 mm Maximální hloubka: 102.00 mm Hmotnost při dodání: 3.00 KG Šířka při dodání: 394.00 mm Výška při dodání :51.00 mm
MADER
Náhradná batéria APC č. 18 - APC SC450RMI1U
94 recenzií
BDSHOP
APC SC450RMI1U
APC SC450RMI1U
738 recenzií
sk.ab-com.cz
APC SC450RMI1U
APC SC450RMI1U
Batérie a doba behu Typ batérie Bezúdržbový olovený zatavený akumulátor so suspendovaným elektrolytom: netečie Montáž batérií Samostatný batériový regál Predpokladaný čas životnosti batérie (v rokoch) 03-May Počet batériových modulov 1 Fyzický Čistá hmotnosť 2.60 KG Maximálna výška 36.00 mm Maximáln...
MobilPC.sk
APC SC450RMI1U
APC SC450RMI1U
Na popisu produktu pracujeme a doplníme jej v nejbližší možné době. Produkt je možné zakoupit.
MADER
APC SC450RMI1U
APC SC450RMI1U
APC Smart-UPS SC 450VA 230V - 1U, montáž do stojanu/věž APC Smart-UPS SC je ideální pro malé a střední firmy na ochranu síťových zařízení a prodejních zařízení před poruchami napájení a výpadky. Smart-UPS SC poskytuje ochranu na úrovni sítě, výměnu baterií za provozu a vestavěnou ochranu datové link...
Extreme Computers
APC SC450RMI1U
APC SC450RMI1U
APC SC450RMI1U
APC SC450RMI1U
Batérie a doba behu Typ batérie Bezúdržbový olovený zatavený akumulátor sa rozptýleným elektrolytom: netečie Montáž batérií Samostatný batériový regál Predpokladaná doba životnosti batérie (v rokoch) 03-May Počet batériových modulov 1 fyzický Čistá hmotnosť 2.60 KG Maximálna výška 36.00 mm Maximálna...
hacom.sk
APC SC450RMI1U
APC SC450RMI1U
Baterie a doba běhu Typ baterie Bezúdržbový olověný zatavený akumulátor se suspendovaným elektrolytem: neteče Montáž baterií Samostatný bateriový regál Předpokládaná doba životnosti baterie (v letech) 03-May Počet bateriových modulů 1 Fyzický Čistá hmotnost 2.60 KG Maximální výška 36.00 mm Ma...
Tekra.sk
APC Smart-UPS SC450RMI1U SC450RMI1U
APC Smart-UPS SC 450VA 230V - 1U, montáž do stojana/veža APC Smart-UPS SC je ideálny pre malé a stredné firmy na ochranu sieťových zariadení a predajných zariadení pred poruchami napájania a výpadkami. Smart-UPS SC poskytuje ochranu na úrovni siete, výmenu batérií za prevádzky a vstavanú ochranu dát...
hacom.sk
APC Replacement Battery Cartridge #18 RBC18
Replacement battery kit PS250I, PS450I, SC250RMI1U, SC450RMI1U Čistá hmotnost 2.59 KG Maximální výška 36.00 mm Maximální šířka 302.00 mm Maximální hloubka 102.00 mm Hmotnost při dodání 3.00 KG Šířka při dodání 394.00 mm Výška při dodání 51.00 mm Hloubka při dodání 211.00 mm Důvody, proč pou...
Smart Computer
APC RBC18 náhr. baterie pro PS250I, PS450I,SC250RMI1U, SC450RMI1U (RBC18)
766 recenzií
zdomu.sk
APC by Schneider Electric Smart-UPS SC 450VA - (Offline) UPS 450 W Rack module - 19
APC by Schneider Electric Smart-UPS SC 450VA - (Offline) UPS 450 W Rack module - 19 " (SC450RMI1U)
APC Smart-UPS. Topológia UPS: Line-Interactive, Výstupná kapacita (VA): 0,45 kVA, Výstupný výkon: 280 W. Typy zásuvky pre napájanie zo siete: C13 zviazané, Zástrčka: C14 zviazané, Počet zásuviek: 4 AC zásuvky/AC zásuviek. Typ batérie: Sealed Lead Acid (VRLA), Kapacita batérie: 108 VAh, Typická doba ...
20 recenzií
Senetic
APC Smart-UPS SC 450VA - 230 Watt UPS 19 450 VA; SC450RMI1U
APC Smart-UPS SC 450VA - 230 Watt UPS 19" 450 VA
Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.
Avacom náhrada za APC RBC18
Avacom náhrada za APC RBC18
Náhrada za APC RBC18 XXX Náhradné batériové packy pre UPS obsahujú značkové batérie, ktoré sú obsiahnuté aj v batériových zostavách dodávaných výrobcami UPS Náhradná batéria určená pre UPS. APC:RBC18, RBC 18APC:Powerstack 450VA 1U 230V, BAY450, PS250, PS450, SC450, SC 450, PS450i, PS250I, SC250RMI1...